O nas

Nasza misja

Pragniemy stać się lokalnym ośrodkiem spotkań mieszkańców, zapewniając im doskonałą kawę i posiłki ale także rozrywkę i kulturę na wysokim poziomie. Pragniemy kontynuować tradycję historycznego miejsca w jakim, się znajdujemy poprzez nawiązanie do historii Międzylesia i Warszawy.

Nasza działalność

Jesteśmy ośrodkiem kulturalno – kulinarnym. Można u nas wypić świetną kawę, zjeść doskonałe lokalne ciasta, wypić piwo z miejscowego browaru, skosztować polskich win ale także obejrzeć zabytki związane z historią Międzylesia a szczególnie Pałacu Międzylesie liczącego sobie już 111 lat!
Można także ze znajomymi obejrzeć film z dostępnego u nas repertuaru ponad 400 filmów na życzenie. Można także przyłączyć się do osób już oglądających seans i wspólnie cieszyć się filmami z najwyższej półki.
Na miejscu dostępne są także liczne książki i periodyki, dzięki czemu w każdej chwili można zanurzyć się w ambitnej literaturze.
Organizujemy spotkania ze znanymi ludźmi, koncerty, wernisaże, odczyty i inne wydarzenia kulturalne i edukacyjne.
Od maja do września można usiąść w ocienionym starymi modrzewiami i klonami ogrodzie letnim.
Dla osób, które chcą w kameralnej atmosferze przedwojennej Warszawy spotkać się na urodzinach, chrzcinach czy komunii zapewnimy możliwość rezerwacji sali lub ogrodu.